KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8066078
nr 806 6078
Léon Bonhomme
(1870-1924)
Akvarell, Léon Bonhomme (1870-1924), Damer till bords, signerad, motivets mått: 10x12
Utrop:
3.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:51:31